5 powodów, które sprawią, że odchudzanie będzie przyjemne i skuteczne

5 powodów, które sprawią, że odchudzanie będzie przyjemne i skuteczne

Niestety często podejmowane na własną rękę próby zrzucenia zbędnych kilogramów kończą się fiaskiem. Powody bywają różne – od niesmacznych i skomplikowanych posiłków, przez niewłaściwie dopasowany jadłospis, na braku oczekiwanych efektów kończąc. Skutkuje to tym, że odchudzanie jest postrzegane przez nas jako uciążliwy proces, a wcale nie musi tak być. Pytamy więc Ewelinę Szymczyk- dietetyka klinicznego z Centrum Dietetycznego Naturhouse o 5 powodów, dzięki którym dieta będzie przyjemnością.

1) Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty to klucz do sukcesu! - Kompleksowa kuracja dobrana na podstawie wywiadu dietetycznego i zdrowotnego, dopasowana do trybu życia, rodzaju pracy i upodobań smakowych nie tylko nie jest uciążliwa, ale jest wręcz przyjemnością. A co najważniejsze – jest smaczna, pełnowartościowa i zdrowa! – przekonuje dietetyk Ewelina Szymczyk.

2) Zadbaj o silną motywację

Opieka dietetyka na cotygodniowych spotkaniach kontrolnych jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa prowadzonej kuracji. – Na wizytach monitoruję przebieg odchudzania, sprawdzam efekty oraz w razie potrzeby wprowadzam odpowiednie modyfikacje w jadłospisie z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta – mówi dietetyk. - Zauważam, że widoczne z tygodnia na tydzień efekty motywują do kontynuowania walki o szczupłą sylwetkę - dodaje.

3) Naucz się zdrowych nawyków żywieniowych 

Najbardziej powszechną przyczyną efektu jo-jo po odchudzaniu jest powrót do dawnych nawykówżywieniowych. - Podczas całego okresu trwania kuracji przekazuję cenną wiedzę na temat właściwego sposobu odżywiania, aby po zakończonym procesie pacjent nie powrócił do masy ciała sprzed diety. Edukacyjny aspekt kuracji Naturhouse umożliwia utrzymanie osiągniętych efektów – mówi Ewelina Szymczyk

4) Daj sobie możliwość wyboru

Kuracje Naturhouse są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe. – Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru spośród zdrowych posiłków. Dzięki temu jemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka. Takie wdrożenie zdrowych zasad żywienia procentuje w przyszłości i nie kojarzy nam się z dietą pełną wyrzeczeń – przekonuje dietetyk. Chudniesz jedząc zdrowe i smaczne posiłki.

5) Pomyśl co zyskasz, a nie ile Cię to będzie kosztowało

Redukcja masy ciała wpływa pozytywnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Każdy utracony kilogram to kolejny powód do uśmiechu. - Nic nie cieszy tak, jak ubrania, które stają się luźniejsze i sylwetka, która nabiera odpowiednich kształtów. Utrata kilogramów to wzrost energii i znaczna poprawa samopoczucia – zauważa dietetyk Ewelina Szymczyk. Próbowałaś już wszystkiego i nie wierzysz, że kolejna próba odchudzania zakończy się sukcesem?

Przyjdź do Naturhouse i przekonaj się, że odchudzanie może być trwałe i przyjemne! Zaufało nam już 6 500 000 osób na całym świecie. Oni spełnili swoje marzenie o szczupłej sylwetce – odważ się i Ty! Umów się na wizytę do dietetyka i dowiedz się jak zdrowo i skutecznie pożegnać nadwagę.
Zapraszamy do Centrum Dietetycznego Naturhouse w Radomsku:

Plac 3 Maja 11
97-500 Radomsko
tel. 506 224 255
e-mail: radomsko.3maja@naturhouse-polska.home.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11.00 - 19.00
Wtorek: 8.00 - 16.00
Środa: 11.00 - 19.00
Czwartek: 8.00 - 16.00
Piątek: 9.00 - 17.00

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE