5 ciekawych pomysłów na prezent dla faceta

5 ciekawych pomysłów na prezent dla faceta

Powoli zbliża się czas, w którym będziemy swoich bliskich obdarowywać prezentami, czyli święta Bożego Narodzenia. Już teraz przedstawiamy garść inspiracji na świąteczny prezent dla mężczyzny. Zegarki męskie, płyty CD, sprzęt elektroniczny, a może skarpetki? Sprawdź 5 ciekawych propozycji na święta 2020!

1. Sztangielki do treningów
2. Drewniany zegarek męski
3. Voucher do SPA
4. Słuchawki bezprzewodowe
5. Album ze zdjęciami

Wśród hitów na najbliższe święta wymienia się sztangielki do treningów, drewniane zegarki męskie, voucher do SPA, słuchawki bezprzewodowe oraz album ze zdjęciami.

Sztangielki do treningów

W związku z panującymi w czasie pandemii covid-19 obostrzeniami, znacząco utrudniony został dostęp do siłowni i klubów fitness. Zresztą, nawet kiedy są otwarte w pełni, wiele osób z obawy o swoje bezpieczeństwo rezygnuje z uczestnictwa w zajęciach. Dobrym prezentem będą dla aktywnego faceta sztangielki, dzięki którym można zrobić pełnoprawny trening w domowych warunkach. Koszt takiego prezentu to ok. 300 - 500 zł.

Zegarek męski

Zegarki męskie to zawsze dobry pomysł na prezent dla mężczyzny. Można powiedzieć, ze dobry męski zegarek jest po prostu ponadczasowy. W sieci dostępne są tysiące modeli, zarówno tych klasycznych, eleganckich, np. do garnituru, jak również tych bardziej sportowych, do joggingu czy na siłownię. Prawdziwą furorę robią ostatnio zegarki drewniane, takie jak np. tu: Wood shop Jedno jest pewne - zegarek męski to zawsze dobry wybór na prezent dla faceta. Koszt zegarka męskiego to 300 - 600 zł.

Voucher do SPA

Kto powiedział, że facetowi nie należy się odrobina odpoczynku i relaksu? Voucher do SPA to świetny pomysł jeśli bliski nam mężczyzna narzeka na zmęczenie, przepracowanie czy różnego rodzaju dolegliwości. Kąpiele, masaże, sauna, groty solne - to wszystko sprawi, że mężczyzna może zaznać odpoczynku, relaksu i ukojenia. Koszt takiego vouchera to 100-150 zł.

Słuchawki bezprzewodowe

Przeglądając męskie zegarki w sklepach internetowych, otwórz również zakładkę z słuchawkami bezprzewodowymi. Mogą być nauszne lub douszne, w zależności od preferencji. Są wygodne do pracy, a w szczególności uprawiania sportu, gdyż nie przeszkadza tutaj kabel. Słuchawki tego typu łączą się przez Bluetooth. Koszt takich słuchawek to 150 - 300 zł.

Album ze zdjęciami

Album ze zdjęciami to bardzo ciekawa opcja - można wybrać album z fotografiami przedstawiającymi rodzinne miasto danej osoby, sylwetki wielkich sportowców lub dzieła sztuki. Może to być album z męską modą, ale również fotografie podróżnicze, dokumentalne lub nagradzane na festiwalach fotograficznych.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE