5. bramek w Rawie Mazowieckiej

W sobotnim meczu Mazovia Rawa Mazowiecka na własnym stadionie uległa Mechanikowi Radomsko 1-4.

Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie należała do gospodarzy. W 23. minucie przed polem karnym ręką zagrał obrońca gości Mariusz Kolba. W zamieszaniu, które powstało po wykonaniu rzutu wolnego, najlepiej odnalazł się Michał Kaźmierczak i umieścił piłkę w siatce Rafała Dawida. Tuż przed końcem pierwszej połowy strzał Marcina Antczaka, zatrzymał bramkarz gospodarzy Przemysław Kopczyński.

W drugiej połowie obraz gry zupełnie się zmienił. Już w 50. minucie spotkania Przemysława Kopczyńskiego pokonał Przemysław Szewczyk. 16 minut później, Szewczyk zdobył swoją drugą bramkę w spotkaniu. W 74. minucie piłkę w siatce umieścił Łukasz Gloc. W 83. minucie czwartą bramkę dla Mechanika zdobył Adam Olejnik.

Obecnie Mechanik Radomsko zajmuje 3. miejsce w tabeli i traci do lidera 11 punktów. Ostatnie w tej rundzie, zaległe spotkanie odbędzie się w niedzielę, 25 listopada, w Radomsku. Na stadionie przy ulicy Brzeźnickiej radomszczanie zmierzą się z Wartą Działoszyn.