4. Ultra Kamieńsk czyli górskie bieganie w centrum Polski

4. Ultra Kamieńsk czyli górskie bieganie w centrum Polski Fot. arch. organizatora

4. Ultra Kamieńsk odbędzie się w dniach 4-5 sierpnia 2018 roku. W tym roku została lekko zmieniona formuła imprezy, dzięki czemu uczestnicy do wyboru będą mieć aż cztery dystanse. A to wszystko w centrum Polski na terenach Góry Kamieńsk.

Sztafeta i Nocna Szóstka

Sobotnie zmagania na Górze Kamieńsk rozpoczną zawodnicy startujący w biegu sztafetowym. W skład drużyny wchodzi trzech zawodników i każdy z nich trzykrotnie będzie miał do pokonania dystans 1,5 km. Z kolei wieczorem sprawdzić się będzie można w Nocnej Szóstce. Trasa znana jest z zimowej edycji imprezy, ale tym razem będzie ona pokonywana po zmroku!

Półmaraton z górką i Ultra Kamieńsk

W niedzielę rywalizację rozpoczną „Ultrasi”, którzy zmagać się będą z nową 65 km trasą z przewyższeniami +1460/-1460. Za ukończenie rywalizacji na najdłuższym dystansie każdy zawodnik będzie mógł po raz pierwszy w historii dopisać sobie 3 punkty ITRA. Jako ostatni na szlaki Góry Kamieńsk wyruszą uczestnicy Półmaratonu z górką, którzy do pokonania będą mieć dystans ok. 25 km z przewyższeniami +1044/-1044.

Organizatorem Ultra Kamieńsk jest firma inesSport, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk i stowarzyszenie Bądź Aktywny. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy, w tym formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl.

Więcej o:
ultra kamieńsk bieg góra kamieńsk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE