15 czerwca drużyna RKS Radomsko wznawia treningi

15 czerwca drużyna RKS Radomsko wznawia treningi

Drużyna trzecioligowego RKS Radomsko, 15 czerwca wznawia treningi.

Misję budowania drużyny na kolejny sezon zarząd powierzył Dominikowi Bednarczykowi, przedłużając kontrakt o kolejny sezon.

- Celem zespołu jest nie tylko walka o zwycięstwo w każdym ligowym meczu, ale też zwycięstwa w Pucharze Polski, a ten w tym roku zostanie dokończony na przełomie lipca i sierpnia – poinformował klub na Facebooku.

Mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe zostaną rozegrane w lipcu. Finał zaplanowano w terminie zbliżonym do startu nowego sezonu, czyli w połowie sierpnia.

- Jeśli wygramy Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, to jeszcze w tym roku zagramy na arenie ogólnopolskiej, czego pragnie zarówno zarząd jak i kibice. Zarząd klubu prowadzi rozmowy transferowe z piłkarzami z II i III ligi, a także od dłuższego czasu monitoruje sytuację w niższych ligach w regionie – czytamy w dalszej części komunikatu.

Umowy z klubem przedłużyli ostatnio najważniejsi piłkarze RKS-u: Rafał Babul, Łukasz Bocian, Krystian Kolasa, Aleksander Ślęzak, Jakub Rozwandowicz i Natan Balcerzyk.

- Ostatnie miesiące były i są trudne dla wszystkich klubów działających na pograniczu piłki zawodowej i amatorskiej, także dla nas. Dzięki wsparciu sponsorów strategicznych jak i całego RKS Biznes Club klub wciąż może się rozwijać – słyszymy od zarządy klubu.

Dla władz RKS Radomsko, najważniejszym elementem tej układanki jest na pewno wsparcie kibiców. Bo – jak mówi zarząd – RKS  jest klubem, w którym kibice od zawsze byli istotni.

- Liczymy na Wasz doping w kolejnym sezonie i choć teraz będziemy unikać konkretnych deklaracji co do celu w rozgrywkach, to chcemy Was pozytywnie zaskoczyć. Drużyna ma być mieszanką dojrzałości i doświadczenia oraz jakościowej młodzieży – dodają.

Oby w kolejnym sezonie kibice mogli być obecni na trybunach.

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE