10 medali dla zawodników Klubu Karate „Randori”

10 medali dla zawodników Klubu Karate „Randori”

Tuż po niedawno odniesionych sukcesach w Pucharze Europy, o których pisaliśmy w listopadzie na naszych łamach, zawodnicy KK „Randori” ponownie udowodnili, że nie są im obce miejsca na podium.

W miniony weekend (1 i 2 grudnia), młodzi radomszczanie wzięli udział w Otwartym Turnieju Karate w Sosnowcu oraz Finale Dolnośląskiej Ligi Karate Shinkyokushinkai w Chrząstowicach k/Opola. W świetnym stylu zdobywając łącznie 10 medali.

W zmaganiach sportowych stojących na bardzo wysokim poziomie wystartowali: Marta Łysik, Jakub Bareła, Nikodem Styczyński, Maksymilian Kowalik, Nikodem Pawlik, debiutant Krzysztof Ćwiek, Agata Sobieraj oraz wicemistrzyni Europy Natalia Dudek. 

Zawodnicy startowali w konkurencji kata oraz kumite niejednokrotnie skutecznie walcząc w kategorii open, z dużo wyższymi i cięższymi przeciwnikami.

Wyniki uzyskane w obydwu turniejach przez zawodników „Randori”:

Natalia Dudek – złoto w kumite, brąz w kata
Marta Łysik – srebro i brąz w kumite
Krzysztof Ćwiek – srebro w kumite
Agata Sobieraj – 2 x brąz w kumite, brąz w kata
Jakub Bareła – brąz w kumite
Nikodem Styczyński – brąz w kumite

Ponadto, podczas turnieju w Sosnowcu, Shihan Eugeniusz Dadzibug 6 Dan uroczyście wręczył trenerowi Sensei Michałowi Błachowi certyfikat potwierdzający uzyskanie stopnia mistrzowskiego - 2 Dan.

Więcej o:
randori karate karate radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE