1% dla radomszczańskich harcerzy

1% dla radomszczańskich harcerzy

Misją Związku Harcerstwa Polskiego jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowanie charakteru przez stawianie wyzwań.

- W trudnym czasie pandemii liczba wyzwań z jakimi musimy się zmierzyć rośnie z dnia na dzień, dlatego zachęcamy i prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego środowiska. Aby to zrobić należy wpisać jako cel szczegółowy Radomsko, numer KRS:0000283814 – mówi pwd. Agnieszka Madej z Komendy Hufca Radomsko.

Hufiec Radomsko to największa w mieście organizacja młodzieżowa, która zrzesza ponad 500 członków. Pomimo pandemii nie zaprzestano działań. Udało się zachować ciągłość podczas zdalnych zbiórek, zorganizowano festiwal piosenki online, e-korepetycje dla uczniów, kursy i warsztaty, uruchomiona została specjalna linia telefonicznego wsparcia psychologicznego.

- Nasza organizacja od ponad 100 lat wspiera rozwój dzieci i młodzieży oraz umożliwia im zdobycie wiedzy i umiejętności, niezbędnych w dorosłym życiu. Dzięki codziennemu zaangażowaniu setki instruktorów-wolontariuszy, ZHP oferuje nie tylko wyjątkowe harcerskie wyjazdy, ale także różnorodne aktywności pozalekcyjne, które odbywają się przez cały rok – dodaje.

Wszystkich przyjaciół Agnieszka Madej, zachęca do wsparcia i przekazania swojego 1%.

Więcej o:
zhp radomsko zhp hufiec radomsko harcerze radosmko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE