Życzenia od władz z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Życzenia od władz z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Fot. Starostwo Powiatowe

Co roku 21 listopada obchodzony jest jako Dzień Pracownika Socjalnego. Z okazji tego święta prezydent miasta Jarosław Ferenc, władze powiatu i dyrektor MOPS w Radomsku Andrzej Barszcz, złożyli pracownikom socjalnym życzenia z okazji ich święta.

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Sposób świętowania Dnia ma w Polsce wieloletnią tradycję. Święto ustanowiono na mocy na zapisu ustawy o pomocy społecznej z dnia 29 listopada 1990.

- Z okazji przypadającego na 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku wszystkim pracownikom jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz osobom działającym w obszarze pomocy społecznej składa gorące życzenia: zadowolenia z wykonywanej pracy, poczucia satysfakcji, wytrwałości w wypełnianiu codziennych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – życzył pracownikom socjalnym, Andrzej Barszcz, dyrektor MOPS w Radomsku.

- Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Składam serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, poczucia spełnienia i satysfakcji w służbie drugiemu człowiekowi Niech każdy dzień tej odpowiedzialnej pracy przynosi zadowolenie oraz oczekiwane efekty. Przekazuję Państwu wyrazy uznania za pomoc osobom potrzebującym – to z kolei życzenia od prezydenta Jarosława Ferenca

- Zarząd Powiatu Radomszczańskiego składa wszystkim pracownikom służb społecznych serdeczne podziękowania oraz wyrazy szczerego uznania za wysiłek wkładany podczas wypełniania tak ważnej roli społecznej – życzenia od władz powiatu.

Ponadto przedstawiciele władz powiatu: Ewa Gajzler i Fabian Zagórowicz spotkali się także z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Społecznej, Domów Pomocy Społecznej w Radomsku i Radziechowicach oraz Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Kami”, dziękując im za gotowość do niesienia pomocy, wrażliwość oraz zaangażowanie w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących

Więcej o:
dzień pracownika socjalnego w radomsklu mops radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE