Radomsko, Łódzkie 21.0o Poniedziałek, 19 Sierpnia 2019

Życiowy start Aleksandry Niemiec z UMLKS Radomsko

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

Aleksandra Niemiec z UMLKS Radomsko, dotarła do ćwierćfinału Mistrzostw Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym seniorów. Zawody rozgrywano przez dwa dni (2-3 lutego) w Łodzi

Aleksandra Niemiec to jedyna reprezentantka UMLKS Radomsko. W grze singlowej dotarła do ćwierćfinału. W walce o strefę medalową uległa 4:0 Katarzynie Gierach z klubu Dwójka Rawa Mazowiecka.

Z kolei w grze deblowej, w parze z Aleksandrą  Simą z Omegi Kleszczów, w walce o półfinał uległy 1:3 późniejszym mistrzyniom – parze Kuwerska/Włodarczyk z ULKS Moszczenica.

Natomiast w grze mieszanej Aleksandra Niemiec zagrała z Kubą Zochniakiem (GUKS Gorzkowice) gdzie ostatecznie uplasowała się na miejscach 9-16.

- Cieszy bardzo dobry występ Oli Niemie. Udowodniła że jest w stanie z powodzeniem rywalizować z najlepszymi dziewczętami w woj. łódzkim. W grze pojedynczej miejsca 5-8 to jej życiowy wynik w kategorii seniorek. Natomiast w deblu były o krok od zdobycia medalu. Myślę, że wspólnie  z Olą Simą w następnych latach to się uda – mówił po zawodach trener Jacek Kawka.

komentarze