Zwycięstwo u siebie. RKS Radomsko - Start Brzeziny 2:1

Zwycięstwo u siebie. RKS Radomsko - Start Brzeziny 2:1 Fot. D. Pietralik/RKS Radomsko

Wygraną 2:1 dla RKS Radomsko zakończył się mecz 2. kolejki IV ligi ze Startem Brzeziny.

Beniaminek na mecz z RKS przyjechał do Radomska w upalne popołudnie 15 sierpnia. Po pierwszej połowie radomszczanie prowadzili dwiema bramkami. Najpierw gola zdobył Wiktor Płaneta (jego trzecie trafienie w sezonie) a później Bartosz Machaj z rzutu karnego. Goście odpowiedzieli tylko jedną bramką, którą strzelił Damian Knera.

RKS Radomsko: D. Niźnik – D. Misztal, O. Siuda, P. Bańczyk, Lucas Giovani. B. Machaj, B. Trawiński F. Bednarski, St. Domaniecki. M. Gołda, W. Płaneta

W przerwie spotkania organizatorzy spotkania przygotowali dla kibiców konkurs podbijania piłki. Wygrał go Oskar Cieślik. Nagrodę ufundowaną przez jednego ze sponsorów wręczył Daniel Pietralik, dyrektor Akademii Młodego Piłkarza.

Po 2. kolejkach RKS Radomsko na koncie ma komplet zwycięstw i 6 punktów. W sobotę 19 sierpnia RKS udaje się na mecz z Borutą Zgierz.