Zwycięstwo RAP Radomsko w Piotrkowie

Zwycięstwo RAP Radomsko w Piotrkowie Fot. ŁZPN

Za nami turniej rocznika 2013, którego stawką był Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka. W Hali Relax rywalizowało osiem zespołów, a najlepszym z nich okazał się RAP Radomsko.

Drugie miejsce zajęła Ceramika Opoczno. Obie drużyny wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w styczniu.

Na kolejnych miejscach uplasowały się: GKS Bełchatów, Skalnik Sulejów, GUKS Gorzkowice, AP TMF Tomaszów, Piotrkowska Akademia Piłkarska i UKS Concordia 1909 Piotrków.

Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Wojtarek (Ceramika Opoczno), który strzelił sześć bramek. Najlepszym zawodnikiem wybrano Cyryla Struzika (UKS RAP Radomsko), a najlepszym bramkarzem Alana Kołka (Skalnik Sulejów). Nagrodę ufundowaną przez prezydenta Piotrkowa otrzymał zaś Tadeusz Głowacki z Piotrkowskiej Akademii Piłkarskiej.

info: łzpn.pl