Zwycięstwo Mechanika, IV liga coraz bliżej

W meczu na szczycie ligi okręgowej UKS Mechanik Radomsko wygrał z LUKS Gomunice 2:1! TYm samym przybliża się szansa radomszczan na awans do IV ligi.

W meczu na szczycie ligi okręgowej UKS Mechanik Radomsko wygrał z LUKS Gomunice 2:1! Tym samym przybliża się szansa radomszczan na awans do IV ligi.

Mecz odbył się we wtorek 1 maja na stadionie w Radomsku. Drużynie Mechanika towarzyszyła duża ilość kibiców 'na młynie', którzy zapewnili barwną oprawę, a także ponad tysiąc radomszczan na widowni.

Bramki dla radomszczan zdobyli w pierwszej połowie Marek Michalski oraz Tomasz Walioszczyk. Goście z Gomunic swojego gola zdobyli w drugiej połowie, z karnego strzelił go Michał Kołodziejski.

Po dwudziestu trzech kolejkach Mechanik Radomsko jest liderem ligi okręgowej z 59 punktami. Na drugie miejsce awansował klub Zjednoczeni Bełchatów (51 punktów). LUKS Gomunice spadł na trzecie miejsce z 49 punktami.