Zwierzęta z gminy Radomsko szukają domów!

Zwierzęta z gminy Radomsko szukają domów! Fot. Schronisko Funny Pets Czartki

Schronisko Funny Pets Czartki poszukuje domów dla przebywających w schronisku 24 psów i 2 kotów z terenu gminy Radomsko. Czas na znalezienie nowych opiekunów jest bardzo krótki – do końca marca.

- Gmina Radomsko wymówiła nam umowę na wyłapywanie i opiekę nad bezdomnymi zwierzętami z jej terenu. 24 psy i 2 koty z końcem miesiąca będą musiały opuścić nasze schronisko. Gdzie pojadą? Odpowiedzi na to pytanie niestety nie otrzymaliśmy do tej pory. Gmina twierdzi, że nie podjęto jeszcze decyzji dokąd pojadą zwierzaki. Żeby znaleźć im domy mamy czas do 31 marca.

Sytuację utrudnia panujący koronawirus. Dlatego chcemy wprowadzić awaryjną procedurę, która wymaga od nas obdarzenia dużym zaufaniem zainteresowanych. Jeśli ktoś z Was zechce adoptować któregoś z czworonogów, to prosimy o telefon, wyślemy Wam ankietę przedadopcyjną, przeprowadzimy z Wami rozmowę i zarezerwujemy dla Was danego zwierzaka. Pies lub kot zostanie u nas do czasu kiedy sytuacja się unormuje i od razu gdy wznowimy adopcję, będziemy się z Wami kontaktować w sprawie przyjazdu do Czartek – czytamy w komunikacie schroniska.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZWIERZĄT CZEKAJĄCYCH NA ADOPCJĘ

- Bardzo prosimy Was o odpowiedzialne decyzje i o udostępnienia, dajmy im szansę na dom! Jeśli należycie do grup, na których szukane są domy dla bezdomniaków, to w imieniu zwierząt z Radomska, prosimy, przekażcie informację dalej – dodają przedstawiciele Schroniska Funny Pets Czartki.

Kontakt do schroniska:

tel. 43 828 36 46

www.funny-pets.eu

Więcej o:
zwierzęta adopcja zwierzęta gmina radomsko schronisku funny pets czartki
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE