ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Radomsku organizuje bezpłatne szkolenie z zakresu świadczeń krótkoterminowych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Radomsku organizuje bezpłatne szkolenie z zakresu świadczeń krótkoterminowych.

Radomszczański Inspektorat  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zaprasza osoby indywidualne oraz przedstawicieli pracodawców na bezpłatne szkolenie zasiłkowe. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi: Kiedy pracownik nabywa prawo do zasiłku chorobowego? Ile trwa i jak się ustala okres zasiłkowy? Co stanowi podstawę wymiaru zasiłku chorobowego? Czym są wynagrodzenia za czas niezdolności do pracy, zasiłki chorobowe po ustaniu zatrudnienia? Jakie są terminy i zasady wypłaty zasiłku chorobowego i jaka dokumentacja jest niezbędna do podjęcia wypłaty?

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 11 czerwca 2015 roku o godzinie 10:00, w siedzibie  Inspektoratu ZUS w Radomsku, ul. Piastowska 24a, sala konferencyjna ( sala 215, II piętro).

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są  pod numerem telefonu: (44) 683 46 70  wew. 345, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:00.

Więcej o:
zus zus radomsko szkolenie szkolenie zus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE