ZUS zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym z udziałem Członka Zarządu ZUS

ZUS zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym  z udziałem Członka Zarządu ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym z udziałem Pawła Jaroszka – Członka Zarządu ZUS. Dyskusja odbędzie się 3 grudnia w godzinach od 9.30 do 10.15 w ramach Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2020.

W tym roku Forum organizowane jest  w formie online. Tematem panelowej dyskusji będzie: „Łódzkie w walce z COVID – 19 – rola Instytucji Pośredniczących”.

Panel organizuje Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi. Wezmą w nim udział także przedstawiciele  łódzkich instytucji i firm prywatnych. Podczas panelu przedsiębiorcy z regionu łódzkiego  dowiedzą się m.in. jakie działania są  podejmowane w celu niwelowania negatywnych skutków gospodarczych pandemii COVID-19 oraz jakie instrumenty finansowe zostały i  zostaną uruchomione dla firm, aby umożliwić im bieżące funkcjonowanie oraz dalszy rozwój.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na  stronie:  elodzkie.pl w zakładce Wydarzenia, XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020, albo  uczestniczyć w  wydarzeniu za pośrednictwem strony www.forum.lodzkie.pl. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja jest możliwa do 2 grudnia do 8:00 rano. Osoby, które się nie  zarejestrują mogą uczestniczyć w  wydarzeniu za pośrednictwem strony www.forum.lodzkie.pl.

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będzie mowa o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Europejskie Forum Gospodarcze  to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii.  Oficjalna strona wydarzenia: https://forum.lodzkie.pl/.

Więcej o:
zus zus szkolenie tarcza antykryzysowa zus radomsko

Załączniki

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE