ZUS przeszkoli bezpłatnie z przepisów Unii Europejskiej

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Radomsku organizuje bezpłatne szkolenie dla swoich klientów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Radomsku organizuje bezpłatne szkolenie dla swoich klientów na temat zasady ustalania ustawodawstwa w związku z tymczasowym delegowaniem pracowników oraz czasowym wykonywaniem działalności na własny rachunek w innym państwie UE.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno osoby indywidualne jak i przedstawicieli zakładów pracy  do udziału w bezpłatnym szkoleniu.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi: Który system zabezpieczenia społecznego ma zastosowanie do pracowników oddelegowanych do innego państwa członkowskiego? Jak definiuje się delegowanie pracowników w prawie unijnym? Jak wygląda sytuacja osób wykonujących pracę na własny rachunek, które pracują tymczasowo w inny państwie członkowskim? Jak szybko można się ubiegać o następne delegowanie?

Na te i inne pytania odpowie specjalista z ZUS. Szkolenie odbędzie się 16 marca br. (poniedziałek) o godzinie 10:00, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Radomsku ,ul. Piastowska 24a , sala konferencyjna, II piętro, pokój nr 215.

Wszystkich zainteresowanych ZUS prosi o telefoniczne dokonywanie zgłoszeń pod numerem telefonu: 44  683 49 21, w godz. 8:00 - 15:00.

Więcej o:
zus zus radomsko szkolenie szkolenie zus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE