ZSE w Radomsku wśród laureatów XVII edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości

ZSE w Radomsku wśród laureatów XVII edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości

Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku, znalazł się po raz kolejny wśród laureatów Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości.

Warto podkreślić, że to już ósmy raz placówka jest w gronie 18 najaktywniejszych szkół z całej Polski.

- To jeszcze nie koniec naszych sukcesów, bowiem w konkursie dla uczniów „Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe” laureatem w kategorii praca pisemna został Dawid Brylik, uczeń klasy IIBP wraz z opiekunem panią Sylwią Gnoińską. Tym bardziej cieszymy się i jesteśmy dumni z tak dużego sukcesu w tej edycji projektu, w którym nasza szkoła uczestniczy od samego początku, czyli od 17 lat – mówi Sylwia Gnoińska z ZSE, szkolny koordynator Dnia Przedsiębiorczości.

Warto podkreślić, że w 17. edycji Dnia przedsiębiorczości pomimo trudności związanych z pandemią koronawirusa COVID-19 uczestniczyło 360 szkół, 3 530 uczniów oraz 1 364 firmy i instytucje.

Dzień Przedsiębiorczości ma na celu umożliwienie młodzieży odbycia e-wizyty w wybranym miejscu pracy, co sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Więcej o:
zse radomsko ekonomik radomsko dzień przedsiebiorczości radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE