Radomsko, Łódzkie 20.4o Sobota, 25 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja redakcja

Zostali kumplami Kacpra

Miasto
Tomasz Kolmasiak

Przez całą sobotę, 19 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku trwała akcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Kacpra Kopańskiego.

Zostań kumplem Kacpra - pod takim hasłem przyjaciele rodziców chłopca zorganizowali całodzienną imprezę charytatywną przeznaczony zostanie na rehabilitację. - Syn przyszedł na świat z przepukliną oponowo-rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa, później do tego doszło kilka innych schorzeń. Na co dzień porusza się na wózku i wymaga ciągłej rehabilitacji ruchowej - powiedział nam tata chłopca, Robert Kopański.

Przygotowano wiele atrakcji: gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez harcerzy z ZVI Szczepu Hubalczyków, warsztaty z budowania zespołu dla małych wojowników "Wszyscy za jednego, jeden dla wszystkich" pod kierunkiem Joanny Gołczyk, fitness na trampolinach prowadzony przez Justynę Szladerbę z Panaceum Fitness Club czy pokaz zapaśniczy ZKS Radomsko. Były także koncerty: „Bączków” z Akademii Tańca i Sportu „Mass –Team” oraz Chóru „Złota Nutka” działającego przy MDK.

Pieniądze zbierano do puszki, a także za pomocą zbiórki internetowej. Do puszki trafiło łącznie 3572 zł 45 gr,a zbiórka internetowa przyniosła 1200 zł. Pieniądze można jeszcze przekazywać w tej formie do końca miesiąca. Natomiast na dniach ruszy licytacja przedmiotów przekazanych przez licznych sponsorów - m.in.: Ewę Chodakowską, Roberta Lewandowskiego, Red Lipstick Monster, Jakuba Bartnika „Jacoba” czy firmę Apart.

komentarze