Zobacz jak dojechać. Nowy schemat komunikacji miejskiej w Radomsku

Łódź, Kraków, a teraz także Radomsko może pochwalić się swoim schematem komunikacji miejskiej. Specjalnie dla naszych Czytelników ulepszyliśmy dotychczasową zakładkę "Rozkład... ››

Łódź, Kraków, a teraz także Radomsko może pochwalić się swoim schematem komunikacji miejskiej. Specjalnie dla naszych Czytelników ulepszyliśmy dotychczasową zakładkę "Rozkład MPK" w wersji Beta.

 

 

Od wczoraj nasi Czytelnicy mogą korzystać z nowej, ulepszonej zakładki 'Rozkład MPK'. Od teraz oprócz aktualnego rozkładu miejskich autobusów znajdziecie tam schemat linii radomszczańskiego MPK. Dla lepszej orientacji zrezygnowaliśmy z oficjalnych nazw przystanków, zastępując je punktami orientacyjnymi typu "Carrefour/Szpital", "Elektryk/Kinema", "Krakowska BP" itd. W nowej zakładce znajdziecie także spis linii z ich trasami. Ponadto dla ułatwienia zastosowaliśmy też dodatkowe oznaczenia dla linii 2 i 10, które posiadają inne trasy w soboty, niedziele i święta - stąd na naszym schemacie znajdziecie nie tylko linię 2 i 10, ale także 2S i 10S.

 

Wprowadziliśmy też swoje nazwy niektórych pętli z czego najbardziej zauważalna jest zmiana nazwy pętli z 'Sierakowskiego' na 'Młodzowska' - zrobiliśmy to, gdyż pętla ta de facto znajduje się na ul. Młodzowskiej.

 

 

 

Schemat dostępny jest TUTAJ

Więcej o:
mpk schemat autobus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE