Zniszczono banery wyborcze kandydata Koalicji Obywatelskiej

Zniszczono banery wyborcze kandydata Koalicji Obywatelskiej

Wieczorem 20 września, doszło do zniszczenia banerów wyborczych radnego Rafała Dębskiego, kandydata do Rady Miasta w Radomsku z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Apeluję o czystą i merytoryczną kampanię – mówi radny Rafał Dębski.

Banery, które wisiały wzdłuż ulicy Narutowicza w Radomsku, zostały pocięte i pomazane sprayem wulgarnymi komentarzami przez nieznanego sprawcę bądź sprawców. Radny Rafał Dębski sprawę zgłosił już organom ścigania. Wystosował też apel do świadków, którzy widzieli moment niszczenia banerów.

- Zwracam się do osób, które wczoraj (20 września – red.) pomiędzy godzinną 22 a 23.30 mogły być świadkami niszczenie na ulicy Narutowicza moich banerów wyborczych. Jeśli ktoś widział sprawców proszę o kontakt z Komendą Policji w Radomsku bądź ze mną. Dla osoby, która pomoże ująć sprawcę przewiduję nagrodę pieniężną. Dodam, że to nie był przypadkowy incydent tylko zorganizowane i przemyślane chamstwo. Sądziłem ,że walka o mandat radnego będzie odbywać się na argumenty merytoryczne a nie zwalczanie przeciwnika w cieniu nocy

– mówi radny Rafał Dębski.

Więcej o:
wybory samorządowe 2018 koalicja obywatelska wybory 2018
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE