Znęcał się nad żoną. Do komisariatu przyjechał pod wpływem alkoholu, a w samochodzie i w domu posiadał narkotyki

Znęcał się nad żoną. Do komisariatu przyjechał pod wpływem alkoholu, a w samochodzie i w domu posiadał narkotyki Fot. KPP Radomsko

W poniedziałek, 28 września 2020 roku policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku zatrzymali 31-latka, który znajdując się w stanie po użyciu alkoholu (0,23 promila) przyjechał swoim samochodem pod komisariat porozmawiać ze swoją żoną, która w tym czasie w komisariacie składała zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez męża.

- Mężczyzna w czasie pobytu w komisariacie był mocno pobudzony i zachowywał się nienaturalnie. Policjanci przeszukali samochód, którym przyjechał. Wewnątrz znaleźli środki narkotyczne, które okazały się być metamfetaminą. W wyniku przeszukania mieszkania policjanci znaleźli kolejne porcje tego samego narkotyku. Łącznie zabezpieczono 16 gram narkotyku. Badanie narkotesterem nie wykazało, aby mężczyzn znajdował się pod wpływem środków odurzających. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty dotyczące znęcania się nad żoną oraz posiadania środków narkotycznych, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – mówi Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Ponadto mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Sąd zastosował wobec 31-latka tymczasowy areszt.

Więcej o:
kamieńsk policja znęcanie się nad żoną pijany kierowca narkotyki
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE