Zmiany w RKS Radomsko. Nowy prezes i zarząd klubu

Zmiany w RKS Radomsko. Nowy prezes i zarząd klubu Fot. RKS Radomsko

9 kwietnia nastąpiły zmiany w zarządzie Radomszczańskiego Klubu Sportowego. Nowym prezesem został Łukasz Dryja. Zastąpił Bartłomieja Mazura, który sternikiem RKS Radomsko był od grudnia 2021 roku.

9 kwietnia 2024 roku podczas walnego zebrania członków klubu prezesem został wybrany Łukasz Dryja, wiceprezesem nadal jest Fabian Krawczykowski. Sekretarzem klubu została Małgorzata Sabady, członkami zarządu zostali Daniel Pietralik – dyrektor Akademii Młodego Piłkarza i Piotr Nagadauś. Kierownik klub to wciąż Krzysztof Górnik, a Piotr Rochowski to nowy dyrektor sportowy.

W skład komisji rewizyjnej weszli: Marcin Ciupa – przewodniczący, Przemysław Suder – sekretarz i Artur Romanek – członek komisji.  

- Łukasz Dryja, Piotr Rochowski i moja osoba z klubem związani jesteśmy od wielu lat. Razem graliśmy w 4 lidze w roku 2006 i 2007. Z kolei Piotr Nagaduś to kibic od młodych lat. Czas na lepsze zmiany – mówi Daniel Pietralik.

- W dniu 9 kwietnia, formalnie przestałem pełnić funkcję członka Zarządu RKS Radomsko. Była to decyzja bardzo trudna (nie będę wchodził w szczegóły), ale przemyślana. Nowy Zarząd widzi dla mnie miejsce w klubie i propozycję przyjąłem, gdyż dla mnie RKS zawsze był, jest i będzie bardzo ważną częścią mojego życia. Dziękuję dotychczasowemu Zarządowi za współpracę i życzę powodzenia nowemu – skomentował w mediach społecznościowych Krzysztof Górnik.

- Chcę z całego serca podziękować każdej osobie, która dołożyła cegiełkę do tej żółto-niebieskiej machiny na tle seniorskim oraz juniorskim. Dziękuję kibicom, którzy nie raz pokazali że mogą być 12. zawodnikiem podczas ważnych spotkań przy Brzeźnickiej 26 oraz wielu, wielu wyjazdach. Życzę powodzenia nowemu zarządowi – powiedział z kolei naszemu portalowi odchodzący prezes Bartłomiej Mazur.

- Powtórzę to co kiedyś już napisałem. Oby frazes „Cała ERKSA zawsze razem!” i „Całe miasto za RKS-em!” nie były pustym sloganem. Pracując przy drużynie seniorów czy przychodząc na mecz z szalem w ręce, każdy ma swój wkład w misję „III liga”. Jeszcze raz dziękuję za wszystko - dodał.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE