Zmiany w Radzie Powiatu: Zyskowski za Pal

W czwartek informowaliśmy, że Wioletta Pal została powołana na stanowisko wiceprezydenta Radomska. Ta nominacja wiąże się ze zmianami w Radzie Powiatu. Wioletta Pal od pierwszej kadencji... ››

W czwartek informowaliśmy, że Wioletta Pal została powołana na stanowisko wiceprezydenta Radomska. Ta nominacja wiąże się ze zmianami w Radzie Powiatu.

 

Wioletta Pal od pierwszej kadencji zasiadała w Radzie Powiatu. Obejmując stanowisko wiceprezydenta musiała jednak zrezygnować z zasiadania w radzie. Jej miejsce zajmie Mieczysław Zyskowski, który podczas wyborów samorządowych w 2010 roku uzyskał drugie miejsce pod względem ilości głosów na liście Forum Samorządowo-Gospodarczego.

 

- Uważam, że Pani Wiola Pal jest odpowiednią osobą na stanowisku wiceprezydenta miasta. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i praca na rzecz Powiatu przyczynią się do jego jak najlepszego rozwoju.- mówi Mieczysław Zyskowski.

 

Mieczysław Zyskowski był już radnym powiatowym w latach 2006 - 2010. Do 2009 roku był także starostą powiatowym. Obecnie pracuje w Urzędzie Gminy Żytno.

Więcej o:
rada powiatu wioletta pal mieczysław zyskowski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE