Zmiana organizacji ruchu na ul. Kraszewskiego w Radomsku

Zmiana organizacji ruchu na ul. Kraszewskiego w Radomsku Fot. UM Radomsko

Od poniedziałku 1 czerwca 2020 r., w związku z przebudową ulicy Kraszewskiego w Radomsku i pracami w rejonie rzeki Radomki zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany polegać będą na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na wysokości obiektu handlowego NOMIK. Ruch będzie się odbywał w kierunku przejazdu kolejowego. Natomiast kierowcy jadący od przejazdu kolejowego w kierunku ulicy Narutowicza będą musieli skorzystać z objazdu ulicami św. Rozalii, Zgody i Kopiec.

Ze względu na częste przypadki jazdy pod prąd na ul. św. Rozalii, urzędnicy proszą o ostrożną jazdę i zwracanie uwagi na oznakowanie drogowe.

Pobierz: SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU

Rozbudowa układu drogowego ul. Kraszewskiego na odcinku od ul. Narutowicza do ul. Św. Rozalii i ul. Św. Rozalii na odcinku od ul. Kraszewskiego wraz z nieprzebudowanym odcinkiem ul. Kolejowej w Radomsku obejmuje m.in. wykonanie nowej podbudowy drogi, jezdni o nawierzchni mineralno-asfaltowej, peronu przystankowego, miejsc postojowych, ścieżki rowerowej, zjazdów do posesji, a także wykonanie sieci kanalizacji deszczowej, przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, gazowej, telekomunikacyjnej i oświetlenia ulicznego. Inwestycja kosztować będzie 10 mln 934 tys. złotych brutto. Zadanie zostanie wykonane przez Konsorcjum Firm FIBA s.c. i P.U.H. DOMAX.

Więcej o:
radomsko ulica kraszewskiego remont zmiana organizacji ruchu utrudnienia ulica kraszewskiego radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE