Radomsko, Łódzkie 14.0o Poniedziałek, 16 Września 2019

Złoty team Klubu Karate Radnori

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

11 reprezentantów Klubu Karate Randori z Radomska wystartowało w turnieju karate zorganizowanym w miejscowości Ujazd przez Klub Sportów Walki „KUMITE” Łódź i Akademię Sportów Walki „Fight and Win” Brzeziny.

V Turniej o Puchar Wójta Gminy Ujazd, który odbył się w niedzielę 10 marca, miał rangę ogólnopolską. Wzięło w nim udział 18 klubów z całej Polski co przełożyło się na ponad 200 zawodników.

Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie, a wspaniała organizacja turnieju przerosła oczekiwania wszystkich uczestników.Zawodnicy ze wszystkich klubów przy wsparciu rodzin i dopingu publiczności rywalizowali w konkurencji kumite w wszystkich kategoriach wagowych. Najmłodszy zawodnik miał skończone 5 lat, a najstarszy ponad 50.

Klub Karate Randori reprezentowali: Amelia Wyczółkowska, Katarzyna Zamożna, Marta Łysik, Agata Sobieraj, Natalia Dudek, Nikodem Styczyński, Karol Kopczyński, Jakub Bareła, Nikodem Pawlik, Aleksander Marczyk, Adam Nowak.

Wszyscy zawodnicy w swoich kategoriach stoczyli wspaniałe i bardzo trudne walki.  Finalnie w konkurencjach podzielonych na kategorie wiekowe i wagowe zawodnicy KK Randori zdobyli: Marta Łysik – złoto, Natalia Dudek – złoto, Agata Sobieraj – złoto, Nikodem Styczyński – złoto, Jakub Bareła – złoto, Adam Nowak – złoto, Amelia Wyczółkowska – brąz.

Sześć złotych medali i jeden brązowy świadczy o tym że Klub Karate Randori i ich Sensei Michał Błach nie tylko godnie reprezentuje miasto Radomsko, ale też podąża świadomie jasno wytyczoną ścieżką. Sięgając wstecz do historii startów KK Randori to nie ma turnieju z którego nie przywieźliby chociaż jednego medalu. Jest to niewątpliwe efekt profesjonalnego podejścia do treningów a rodzinna i wspaniała atmosfera panująca na treningach przyciąga coraz więcej nowych członków.

komentarze