Złoty Medal dla drużyny ESBANK RAP

W Piotrkowie Tryb., zespół ESBANK RAP Radomsko z rocznika 2004 zdobył ZŁOTY MEDAL Mistrzostw Okręgu Piotrkowskiego w halowej piłce nożnej.

Niedziela, 15 listopada przejdzie do historii radomszczańskiego sportu nie tylko dziecięcego. W Piotrkowie Tryb., zespół ESBANK RAP Radomsko z rocznika 2004 zdobył ZŁOTY MEDAL Mistrzostw Okręgu Piotrkowskiego w halowej piłce nożnej, które były jednocześnie eliminacjami do XVI Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

Finały Województwa Łódzkiego odbędą się w następną niedzielę (22 listopada) w Zgierzu.

Drużyna Marka Kozaka wykonuje ogromną pracę treningową, której owoce przychodzą stopniowo i coraz bardziej obficie. Dzięki pomocy głównego sponsora Akademii - ESBANK-u Banku Spółdzielczego w Radomsku efekty wielu treningów, meczów i turniejów widać coraz wyraźniej.

Po zeszłorocznym III miejscu - dziś jest złoty medal!

Coraz głośniej mówi się o szkoleniu w Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej, jako wzorcu do naśladowania dla innych klubów i akademii.

W ubiegłym sezonie ESBANK RAP został Mistrzem Województwa Łódzkiego w Ogólnopolskim Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii chłopców rocznika 2007. ZŁOTY MEDAL Mistrzostw Okręgu Piotrkowskiego to kolejny wielki sukces.

Każdy zespół RAP Radomsko ciężko trenuje i stara się być jak najlepszym. Czas na sukcesy kolejnych roczników niebawem nadejdzie.

WYNIKI ZESPOŁU na Mistrzostwach:

RAP - LKS MNISZKÓW 3:0 (Janczak, Kołodziejczyk, Zieliński)
RAP - WŁÓKNIARZ ZELÓW 5:0 (Janczak 2, Kołodziejczyk 2, Klekowski)
RAP - APN PIOTRKÓW TRYB. 3:0 (Janczak, Kołodziejczyk, Rychlica)
RAP - LUKS GOMUNICE 4:0 (Janczak, Kołodziejczyk, Wieloch, Kozak)

FINAŁ:

RAP - PIOTRCOVIA 1:0 (Janczak)
RAP - UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZ. 0:0

Za wielkie umiejętności bramkarskie i ogromny talent - NAJLEPSZYM bramkarzem turnieju wybrano KACPRA WOLSKIEGO.

Bilans bramek: 16 strzelonych - 0 straconych