Zjednoczeni dla Wolności żądają debaty z władzami lokalnymi o szczepieniach w szkołach i edukacji zdalnej

Zjednoczeni dla Wolności żądają debaty z władzami lokalnymi o szczepieniach w szkołach i edukacji zdalnej Fot. Mateusz Patalan

Stowarzyszenie Zjednoczeni dla Wolności żąda od władz miasta i powiatu debaty na temat szczepień przeciwko COVID-19 w radomszczańskich szkołach oraz edukacji zdalnej. Na wczorajszej konferencji prasowej zapowiedzieli wystosowanie w tej sprawie oficjalnych pism do urzędu miasta i starostwa. Publikujemy ich treść.

Czytaj także: Zjednoczeni dla Wolności: szkoły w Radomsku zmuszają uczniów do szczepień

WNIOSEK O DEBATĘ PUBLICZNĄ W SPRAWIE NAUKI ZDALNEJ I SPRZECIWU WOBEC PROMOWANIA PODDANIA SIĘ SZCZEPIENIU PRZECIW COVID 19 W SZKOŁACH

W związku ze skargami Uczniów oraz Rodziców wnioskujemy jako Stowarzyszenie o przeprowadzenie debaty Władz Miasta Radomsko: Starostwo Powiatowe Radomsko — nadzorujące szkoty ponadpodstawowe i Urząd Miasta Radomsko — nadzorujące szkoły podstawowe.

Skargi dotyczą wywierania presji przez Nauczycieli na Uczniach poprzez przymuszanie szantażem do zaszczepienia się na COVID 19.

Do różnych form wywierania presji dochodzi w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Ustawa o prawie farmaceutycznym zabrania reklamowania szczepień i produktów medycznych w szkołach. Działania te są przestępstwem, są przewidziane za nie sankcje i nakładane grzywny. Szkoły nie posiadają uprawnień do przeprowadzania akcji szczepień.

Jakikolwiek przymus wprowadzony w związku ze szczepieniami na COVID 19 jest niezgodny z Konstytucją RP. Prawo nie pozwala na karanie obywateli, którzy nie poddają się dobrowolnej szczepionce.

Docierają do nas informacje, że od października ma wrócić nauka zdalna w związku z tym w podstępny sposób Nauczyciele wymuszają szczepienia na Dzieciach i Młodzieży.

Nie ma naszej zgody na kontynuowanie nauki zdalnej, w skutek której nasze dzieci ponoszą zbyt duże konsekwencje do dnia dzisiejszego. W związku z powyższym żądamy debaty która ma na celu znalezienie kompromisu i nie terroryzowaniu Dzieci i Młodzieży. Wnosimy o jak najszybsze rozpatrzenie naszego wniosku, uwzględnienie przeprowadzenia debaty w Urzędzie Miasta Radomsko.

Stowarzyszenie Zjednoczeni dla Wolności

Więcej o:
szczepienia szczepionki zjednoczeni dla wolności anna dziadkiewicz COVID-19 koronawirus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE