Radomsko, Łódzkie 13.0o Sobota, 21 Września 2019

Zjednoczeni Bełchatów - Mechanik Radomsko 1:1. Zobacz video

Sport i rekreacja

To był prawdziwy mecz na szczycie. Zjednoczeni Gmina Bełchatów po świetnym meczu zremisowali z Mechanikiem Radomsko 1:1, ale trzeba dodać koniecznie, że gospodarze kończyli to spotkanie w... ››

To był prawdziwy mecz na szczycie. Zjednoczeni Gmina Bełchatów po świetnym meczu zremisowali z Mechanikiem Radomsko 1:1, ale trzeba dodać koniecznie, że gospodarze kończyli to spotkanie w dziewiątkę. Po czerwonej kartce obejrzeli Tomasz Kopera i Michał Kujawa.

 

Pierwsza bramka padła w 9 minucie. Sylwester Jarzębowski chytrym strzałem zza pola karnego pokonał Rafała Dawida. Wyrównanie padło dwie minuty później, a na listę strzelców wpisał się niezawodny Tomasz Walioszczyk. W pierwszej połowie zespoły raczej się rozpoznawały i ciekawych akcji nie było zbyt wiele. Druga część była jednak niesamowitym widowiskiem. Cios za cios, akcja za akcję no i dwie czerwone kartki. Grając w dziesiątkę od 55 minuty bełchatowianie mieli co najmniej kilka sytuacji do zdobycia bramki i aż szkoda, że ta ambicja nie została przez los nagrodzona. Zabrakło trochę skuteczności i szczęścia, no a radomszczanie mieli w bramce bardzo dobrze grającego Rafała Dawida.W pozostałych spotkaniach:

Świt Kamieńsk - KS Poświętne 1:0
GUKS Gorzkowice - LUKS Gomunice 2:1
Grabka Grabica - LKS Lubochnia 2:1
Astoria Szczerców - Skalnik Sulejów 1:2
Omega II Kleszczów - Kasztelan Żarnów 2:2
LKS Mierzyn - Włókniarz II Zelów 1:3
Polonia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 5:1

Na uwagę zasługuje przegrana w Gorzkowicach lidera LUKS-u Gomunice. W tabeli LUKS utrzymał prowadzenie (34 punkty). Na drugim miejscu jest Mechanik (31 punkty), a na trzecim Zjednoczeni (27 punktów).

 

tekst i materiał video dzięki uprzejmości portalu www.gminabelchatow.info

komentarze