Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich w MDK w Radomsku

Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich w MDK w Radomsku

W środę, 2 października w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich. W programie znalazł się m.in. konkurs na najlepszą potrawę regionalną.

Hol domu kultury wypełnił się dziś słodkimi, domowymi wypiekami, przygotowanymi przez panie i panów z Kół Gospodyń Wiejskich. Jury oceniające potrawy miało nie lada trudne zadanie w wybraniu tych najpyszniejszych.

Przedstawiciele Resortu Środowiska udzielali informacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania do programów „Czyste powietrze”, „Mój prąd”, czy też „Agroenergia”. Stoiska edukacyjne prezentowali również przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Lasów Państwowych, KOWR, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz NFZ.

Gościem specjalnym był minister Antoni Macierewicz. A w części artystycznej przed publicznością wystąpił zespół „Trzeci Oddech Kaczuchy”.

Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich to inicjatywa Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Rolnictwa oraz Ministerstwa Środowiska.

Więcej o:
koła gospodyń wiejskich zjazd kół gospodyń wiejskiem w mdk w radomsku mdk radomsko dom kultury koła gospodyń wiejskich radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE