Zebrano ponad 1,5 mln zł na leczenie Mateusza Czapli!

Zebrano ponad 1,5 mln zł na leczenie Mateusza Czapli!

Wszystko wskazuje na to, że udało się zebrać potrzebne 1,5 mln zł, na leczenie Mateusza Czapli. - Moi drodzy pragnę przekazać wspaniałą wiadomość w sprawie zbiórki. Na koncie Fundacji Kawałek Nieba mamy 450 000, a na koncie Fundacji Siepomaga 1 212 542 (stan na 10 lipca - red.) - poinformowała w mediach społecznościach, Katarzyna Czapla, mama Matusza - Jesteście wspaniali - dodała.

- Oczywiście sama immunoterapia to początek naszej walki. W środę mogliśmy już szczęśliwie przekazać dobrą wiadomość zebrania pieniążków i rozpoczęcie leczenia. 14 lipca wyjeżdżamy już z Mateuszem do kliniki do Gliwic na konsultacje lekarską. Mam nadzieję że lekarze rozwieją nasze pytania. Czeka nas jeszcze długie podawanie leków i długa rehabilitacja. Myślę że razem damy radę. Zbierajmy dalej. Serdecznie wszystkim dziękuję i każdemu z osobna – napisała.

Przypomnijmy. U Mateusza zdiagnozowany został złośliwy nowotwór. Refundowane leczenie zostało już wyczerpane. Szansą na pokonanie choroby jest immunoterapia Car T-Cell. Jej koszt to wspomniane 1,5 mln złotych. 

Zbiórka na portalu www.siepomaga.pl potrwa do 23 września 2021 r. Zbiórka prowadzona jest również na stronie fundacji Kawałek Nieba, której Mateusz jest podopiecznym.

Więcej o:
mateusz czapla zbiórka siepomaga katarzyna czapla leczenie mateusza czapli festyn
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE