Zbiórka pieniędzy dla psiaka i kociaka. Cel: 2 500 zł

Zbiórka pieniędzy dla psiaka i kociaka. Cel: 2 500 zł

Paulina Grabińska i Paulina Zych, dwie oddane wolontariuszki ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku, organizują kolejną zbiórkę, której celem jest pomoc dla psów i kotów.

Dziewczyny na platformie pomagam.pl, zorganizowały właśnie zbiórkę pieniędzy na rzecz zwierząt, które przebywają w radomszczańskim schronisku. Cel jaki przed sobą postawiły to zebranie 2 500 zł. Póki co zebrały 600 zł.

- Schronisko jest to miejsce, gdzie bezdomne zwierzaki spędzają cały swój czas, który jest przeważnie smutny dla nich ponieważ tęsknią za człowiekiem oraz ciepłym domkiem. Całe dnie, noce i lata spędzają za kratami schroniska – mówią organizatorki akcji.

- Czas który tam są mogą im umilić nowe zabawki tj. drapaki, piłeczki, gryzaki a także higieniczne kuwetki i podkłady. Mając te rzeczy zwierzaki będą mogły korzystać z tego w pełni i cieszyć się wydłużającym się czasem i przez chwile zapomnieć o swoim schroniskowym losie. Nie damy każdemu domku, ale chociaż w taki sposób możemy odmienić ich los i dać im odrobinę radości – dodają.  

Pieniądze można wpłacać tutaj. Po zakończeniu zbiórki zostanie również opublikowane rozliczenie z zakupionych rzeczy.

Więcej o:
zbiórka schronisko pies kot
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE