Zbiórka na rehabilitację pana Dominika z gminy Kamieńsk

 Zbiórka na rehabilitację pana Dominika z gminy Kamieńsk Fot. arch.prywatne

Za naszym pośrednictwem pan Dominik Gałązkowski z gminy Kamieńsk, zwraca się z prośbą o wsparcie na kontynuację rehabilitacji neurologicznej.

Pan Dominik tak opisuje swoją sytuację:

Na początku 2019 roku zdiagnozowano u mnie malformację naczyniową w rdzeniu kręgowym, na skutek czego stopniowo przestawałem chodzić. Po operacji w marcu 2019 roku we Wrocławiu, poddawany intensywnej rehabilitacji, zacząłem chodzić i w miarę możliwości funkcjonować. Niestety okazało się, że konieczne jest wykonanie jeszcze jednej operacji. 21 listopada wykonano embolizację patologicznego naczynia w rdzeniu, w efekcie czego całkowicie zostałem porażony od pasa w dół. Ze strony medycznej nic nie da się więcej zrobić. Jedynym ratunkiem jest dla mnie intensywna, długotrwała i bardzo kosztowna rehabilitacja (12-15 tys. zł miesięcznie), co przerasta moje możliwości finansowe. W związku z tym zorganizowałem zrzutkę, na której można wesprzeć moje leczenie i rehabilitację.

Pieniądze za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl można wpłacać w TYM MIEJSCU. Na operację potrzeba 80 000 zł. Liczymy, że pomożecie.

Warto zajrzeć także na Facebooka pana Dominika, gdzie można śledzić walkę o powrót do zdrowia.

Więcej o:
zbiórka zbiórka dominik gałązkowski
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE