Zawodnicy KBKS Radomsko startują i wygrywają

Zawodnicy KBKS Radomsko startują i wygrywają Fot. KBKS

Zawodnicy Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego startowali w kilku imprezach, z których wrócili z medalami i pucharami.

Zawody duathlonowe organizowane 26 maja 2024
Duathlon Radwanice na dystansie Classic (dystans: 10 km bieg, 40 jazda na rowerze i 5 bieg) to kolejny znakomity start triathlonowy Adriana Skury, któremu procentuje solidnie przepracowany okres przygotowawczy. Adrian Skura zakończył zawody w czasie 2:06:17 co dało mu miejsce 10/84 Open i zwycięstwo w kategorii M30.

Kasia i Rafał Borowiec odnieśli kolejny sukces. Mianowicie podczas zmagań na trasie Road Amonit Bike Adventure (108 km) oboje uplasowali się na podium. Rafał z czasem 3 h 20 m (średnia prędkość 32,6km/h) zajął 2. miejsce kat. Open, a Kasia z czasem 3 h 47m (średnia 28,6km/h) zajęła 3. miejsce wśród kobiet kat. Open.