Zawodnicy „10-ki” na podium

Zawodnicy „10-ki” na podium

Za nami kolejne dni strzeleckich rywalizacji na strzelnicach krajowych i wojewódzkich. Zawodnicy Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka" na zawodach w Zduńskiej Woli zajęli wysokie noty. Natomiast w zawodach o „Puchar Bydgoszczy” Wiktor Blada wystrzelał komplet medali.

Reprezentant Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka" – Wiktor Blada, przebywa od kilku dni w Bydgoszczy na zgrupowaniach kadry narodowej i uczestniczy w zawodach różnej rangi. Potwierdza tam swoją bardzo dobrą formę. Po bardzo udanych startach w „Międzynarodowych Mistrzostwa Wybrzeża" w Ustce w kolejnych zawodach: „Puchar Bydgoszczy" wystrzelał komplet medali.

Złoto zdobył w konkurencji pistolet szybkostrzelny, medal srebrny w konkurencji pistolet sportowy, a brąz wystrzelał w konkurencji pistolet pneumatyczny.

Wiktor Blada uhonorowany został również nagrodą specjalną - wyróżnieniem im. Patrycji Makowskiej dla najlepszego juniora młodszego w pistolecie.

Również w sobotę (11 maja) młodsi koledzy Wiktora - pistoleciarze z grupy młodzików startowali w zawodach rangi wojewódzkiej na strzelnicy Klubu Strzeleckiego Sokół w Zduńskiej Woli. Był to start pełen sukcesów.

Hania Rusin zdobyła 1. miejsce, a Zosia Biesiada 3. miejsce w młodziczkach. Dziewczęta ustanowiły swoje rekordy życiowe: Hania 342 a Zosia 284 pkt.

Maksymilian Kępiński był również trzeci w klasyfikacji młodzików z wynikiem 339 pkt. Filip Makowski, Artur Kucharski i Adam Wieczorek szlifowali swoją formę. Dla Adama Wieczorka był to pierwszy start w zawodach i pierwsze zdobyte doświadczenia strzeleckie - poradził sobie całkiem nieźle uzyskując 283 pkt.

Więcej o:
klub strzelecki 10-ka radomsko wiktor blada strzelectwo sportowe
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE