Zaświecą dla służby zdrowia

Zaświecą dla służby zdrowia Fot. pixabay.com

W najbliższy czwartek (26 marca) o godzinie 20.00 w całym kraju technicy estrady rozświetlą niebo prezentując krótki pokaz przygotowany w ramach solidarności z polską służbą zdrowia.

Środowisko branży estradowej i technicy sceny chcą pokazać solidarność i podziękować wszystkim, którzy w tych trudnych czasach ratują ludzkie życie – lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym. Oni ponoszą obecnie największy trud i narażają swoje życie. Ważne jest, aby ich wesprzeć moralnie i finansowo. Równie istotne jest, aby w trosce o ich i swoje zdrowie każdy przestrzegał obowiązujących obecnie wskazań, czyli bez ważnej potrzeby nie opuszczał domu czy mieszkania. Akcja mobilizuje techników estrady, którzy dobrowolnie i samodzielnie o wyznaczonej porze 20.00 w czwartek (26.03), zrobią krótki pokaz świateł i opublikują materiały z akcji w mediach społecznościowych.

Akcja nie odbywa się w miejscach publicznych i będzie przeprowadzona  jedynie na terenach prywatnych – w siedzibach firm, domach i mieszkaniach.

W powiecie radomszczańskim do akcji przyłączył się pan Wojtek, z firmy zajmującej się techniką estradową. Swój pokaz zaplanował na terenie firmy w Wielgomłynach. Potrwa 15 minut.

Więcej o:
koronawirus koronowirus radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE