Zasłużony strażak KP PSP Radomsko przeszedł na emeryturę

Zasłużony strażak KP PSP Radomsko przeszedł na emeryturę Fot. KP PSP w Radomsku

Z dniem 30 września 2020 r. ze służbą w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku pożegnał się asp. sztab. Krzysztof Ojrzyński, który służbę w komendzie rozpoczął w 1999 roku, jako absolwent Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

Asp. sztab. Krzysztof Ojrzyński pełnił służbę na stanowisku dowódcy zmiany. Ponadto, z uwagi na ukończone studia licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne pełnił funkcję Powiatowego Koordynatora Ratownictwa Medycznego służby. Od 2006 roku jako młodszy nurek MSWiA był także członkiem Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno - Nurkowego „Piotrków”, uczestnicząc w wielu działaniach ratowniczych i humanitarnych na akwenach znajdujących się w województwie łódzkim i nie tylko.

Asp. sztab. Krzysztof Ojrzyński był wielokrotnie odznaczany i nagradzany: m.in. Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”, Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę, Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”, a także Dyplomem Komendanta Głównego PSP.

Podziękowania za służbę emerytowi złożył w imieniu funkcjonariuszy i pracowników KP PSP w Radomsku Komendant Powiatowy bryg. Mariusz Wojcieszko.

Więcej o:
radomsko psp radomsko straż pożarna krzysztof ojrzyński
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE