Zarzuty i areszt dla mężczyzny podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć 54 -letniego kolegi.

foto:KWP ŁódźNawet 12 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć 54 -letniego kolegi.

20 sierpnia 32 -latek usłyszał prokuratorski zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć 54 -letniego pokrzywdzonego. 17 sierpnia 2012 roku, około godziny 10.00 patrol policji został wezwany do jednego z mieszkań przy ulicy Świętej Rozalii w Radomsku, gdzie zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium celem przeprowadzenia szczegółowych badań.

Policjanci wytypowali osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem. W konsekwencji, 18 sierpnia do policyjnego aresztu trafił 32 -latek, który jak się później okazało dotkliwie pobił swoją ofiarę. Mundurowi ustalili, że sprawca i 54- latek znali się, gdyż dość często spożywali razem alkohol. Jak relacjonował zatrzymany, jakiś czas temu zdenerwował się na swojego kompana od kieliszka i tej feralnej nocy postanowił dać mu nauczkę. Śledczy wnioskowali o areszt dla 32 -latka.

na podstawie KWP Łódź

Więcej o:
policja kpp radomsko areszt zabójstwo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE