Сzarnobyl wycieczki grupowe i prywatne

Сzarnobyl wycieczki grupowe i prywatne

Czarnobyl wycieczki to świetna możliwość na odwiedzenie terenów, gdzie wiele lat temu miała miejsce wielka katastrofa. Ilość turystów, którzy odwiedzają Zonę Wykluczenia, wzrasta każdego roku. Strefa Czarnobylska zajmuje teraz ponad 2,5 tys. metrów kwadratowych.

Czarnobyl wycieczki to świetna możliwość na odwiedzenie terenów, gdzie wiele lat temu miała miejsce wielka katastrofa. Ilość turystów, którzy odwiedzają Zonę Wykluczenia, wzrasta każdego roku. Strefa Czarnobylska zajmuje teraz ponad 2,5 tys. metrów kwadratowych. Dla miłośników niecodziennych wrażeń oferujemy zachwycającą podróż do miejsca jednej z największych tragedii ludzkości. 

Możemy usłyszeć legendy, że wysoka dawka promieniowa stała się powodem mutowania roślin i zwierząt. Dlatego w Czerwonym Lasie można spotkać “wielkopsa” i ogromnych szczurów z długimi ogonami. Jednak żadne badania i analizy naukowców nie potwierdziły faktu mutowania flory i fauny. Zapraszamy do rewelacyjne podróży do zagadkowych miast Zony Wykluczenia już dzisiaj! Jest to fajne wyludnione miejsca, które cechują się interesującą historią i ciekawymi lokalizacjami. 

Rodzaje wycieczek do Prypeci i Czarnobyla

Miasto Przypiec było zbudowane na potrzeby pracowników elektrowni. Na terytorium miasta znajdowały się szkoły, bloki, budynki, sklepy, przedszkola, szpital. Dzisiaj to miasto jest zwane miastem duchów.

Oferujemy turystom z różnych miejscowości i krajów następujące rodzaje wycieczek do Prypeci:

  • grupowa wizyta do Zony Wykluczenia na jeden dzień;
  • dwudniowa wyprawa grupowa do Prypeci i Czarnobyla;
  • wycieczka prywatna. 

Ponadto w ofercie naszej firmy można znaleźć karty podarunkowe dla bliskich i znajomych. Zwiedzając tereny tej Zony, możemy znaleźć porzucone przez byłych mieszkańców rzeczy osobiste jak na przykład odzież, zabawki czy książki. Podczas wycieczki do Czarnobyla natrafimy także stację kolejową i port rzeczny. Co więcej, możemy zobaczyć tu wielkie konstrukcje i nowy sarkofag. Do dyspozycji odwiedzających jest ponad 150 ciekawych lokalizacji. 

Jak jest zorganizowany wyjazd do Czarnobyla

Wycieczki do Czarnobyla z Kijowa to unikatowa możliwość poznania mnóstwa zachwycających sekretów tajemniczego miasta. W trakcie wyprawy turyści zobaczą ogromną liczbę znakomitych eksponatów i sprawdzą, jak wygląda Zona Czarnobylska dzisiaj.

Wszyscy odwiedzające otrzymują maski przeciwgazowe i sprawne dozymetry. Prowadzimy gości tylko po sprawdzonych trasach. Wyprawa do Zony jest całkowicie bezpieczna. Dawka promieniowa, którą możemy otrzymać podczas Prypeć wycieczki jest równa 2-dzinowemu lotu samolotem.

Jednodniowa i dwudniowa wyprawa do Zony Czarnobylskiej przewiduje:

  • towarzyszenie wyszkolonych przewodników;
  • przejazd do miasta duchów;
  • wiarygodne informacje o ciekawych wydarzeniach w miejscu tragedii;
  • odwiedzenie znakomitych lokalizacji;
  • robienie zdjęć i wideo.

Wycieczka do Prypeci i Czarnobyla stanie się dla gości miasta niepowtarzalnym wydarzeniem, które na długo pozostanie w ich pamięci. Nie wymagamy od turystów specjalnej wiedzy czy dodatkowego wyposażenia. Jednak warto dostosować się do poleceń przewodników podczas wizyty do Zony. 

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE