Radomsko, Łódzkie 21.0o Poniedziałek, 19 Sierpnia 2019

Zaproszenie na spektakl „Kolacja pożegnalna” w MDK

Kultura i rozrywka
Jacek Paszewski

19 lutego w MDK będzie można obejrzeć znakomitą sztukę „Kolacja pożegnalna”. W obsadzie zobaczymy Małgorzatę Formeniak, Janusza Chabiora i Piotra Gąsowskiego. Portal Radomsko24.pl ma dla Was dwie pojedyncze wejściówki.

Opis spektaklu:

Jak pozbyć się najlepszych przyjaciół?Nic prostszego, wystarczy zaprosić ich do siebie do domu na wystawną kolację przy świecach, z ich ulubioną muzyka w tle, z ich ulubionymi potrawami i przepysznym winem, które uwielbiają. Uśmiechać się do nich uroczo, wprawiać ich w doskonały nastrój i rozmawiać z nimi na tematy, które ich przyjemnie zajmują. Po prostu przemiły i niezapomniany wieczór. Oczywiście nie należy ich nigdy uprzedzać, że to wasze ostatnie wspólne spotkanie… Prawdziwie cudowny przepis na…wielką katastrofę towarzyską…, która jak się można domyślić, w naszym spektaklu miała miejsce. Kolacja pożegnalna to komedia, która rozbawi widza do łez. Inteligentne dialogi okraszone kreacjami aktorów oraz piękna dekoracja zabiorą widza na… Kolację pożegnalną.

Obsada: Małgorzata Formeniak, Janusz Chabior, Piotr Gąsowski. 19.02.2019 godz. 18.00, bilety: 90 zł.

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na ten spektakl. Aby zgarnąć bilet należy w kilku zdaniach uzasadnić dlaczego wejściówka powinna trafić właśnie do Ciebie. Odpowiedzi wyślijcie na adres: redakcja@radomsko24.pl. Na maile czekamy do 31 stycznia do godz. 12.00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej wejściówce.

komentarze