Zaproszenie na Ogólnopolski Dzień Trzeźwości w Radomsku

Zaproszenie na Ogólnopolski Dzień Trzeźwości w Radomsku Fot. pixabay.com

Każdego roku w poniedziałek poprzedzający Wielkanoc obchodzony jest jako Ogólnopolski Dzień Trzeźwości. W tym roku przypada 11 kwietnia. Dzień ten ma na celu zwrócenie uwagi na problem uzależnienia od alkoholu i wynikające z tego zagrożenia.

W naszym mieście w organizację Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości włączyła Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Klub Wzajemnej Pomocy „Szansa”.

11 kwietnia w MKRPA przy ul. Kościuszki 12a w godz. 8-17 będzie dyżurował instruktor terapii uzależnień a w godz. 8-12 specjalista ds. przemocy. Dzień Otwarty w Klubie Wzajemnej Pomocy „Szansa”, ul. Jagiellońska 16. Dyżur telefoniczny: 44 683 20 81 lub osobiście w godz. 16-20. Tutaj będzie można zapoznać się z ofertą pomocową, uzyskać informację na temat terapii uzależnienia od alkoholu, otrzymać wszelkie informacje i materiały na temat placóawek lecznictwa odwykowego, grup samopomocowych oraz życia w całkowitej trzeźwości.

Więcej o:
mkrpa mkrpa radomsko miejska komisja rozwiązywania problemów alkoholowych dzień trzeźwości szansa szansa szansa radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE