Zaproszenie na III Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

Zaproszenie na III Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

Wielkanoc kojarzy się z tradycyjną palmą, pięknie przystrojonymi koszyczkami oraz rodzinnymi spotkaniami. Zanim jednak zasiądziemy do świątecznego stołu, czekają nas przygotowania, wśród których ważne miejsce zajmuje m.in. dekorowanie domu, gotowanie tradycyjnych potraw i pieczenie ciast.

Doskonałą okazją do zakupu świątecznych ozdób i smakołyków będzie tegoroczny Powiatowy Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 28 marca (czwartek) w godzinach 12.00-18.00, na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22.

- Zapraszamy wszystkich, którzy ceniąc sobie produkowaną lokalnie i naturalnie żywność chcą uniknąć przedświątecznego zgiełku i zaoszczędzić czas na przygotowanie wielkanocnych specjałów, a także nabyć niepowtarzalne ozdoby świąteczne - zachęca Wioletta Bąk-Kempa, rzecznik starostwa w Radomsku.

W czasie trwania kiermaszu, swoje wyroby oferować będą Koła Gospodyń Wiejskich, a także rękodzielnicy i lokalni producenci żywności z powiatu radomszczańskiego. Będzie można kupić świąteczne produkty i potrawy wielkanocne, a także ozdoby i dekoracje związane z tradycją oraz kulturą ludową Świąt Wielkanocnych.

Więcej o:
wielkanoc kiermasz kiermasz wielkanocny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE