Zaproszenie do udziału w Jarmaku Powiatowym

Zaproszenie do udziału w Jarmaku Powiatowym

Chcesz wziąć udział w tegorocznej edycji Jarmarku Powiatowego – III Dzień Organizacji Pozarządowych? Nie zwlekaj! Na zgłoszenia Starostwo Powiatowe czeka do 31 lipca.

Jarmark Powiatowy, który ma na celu integrację mieszkańców oraz promocję Powiatu Radomszczańskiego połączony będzie z III Dniem Organizacji Pozarządowych.

- Do udziału w tym święcie zapraszamy przedstawicieli samorządów gminnych, stowarzyszeń i innych organizacji pozarządowych, w tym: Kół Gospodyń Wiejskich, gminnych OSP. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w imprezie organizowanej przez Starostwo Powiatowe, która odbędzie się 9 września 2017 roku w parku Solidarności w Radomsku. Wydarzenie to odbywać się będzie w godzinach od 15.00 do 22.00 – zachęca do udziału Justyna Tarnacka – Makowska z Referatu ds. Komunikacji Społecznej, Medialnej i Promocji Powiatu.

Jak zgłosić swój udział? Wystarczy opisać w mailu, czym chcecie się pochwalić, co zaprezentujecie na stoisku i przesłać informację na adres [email protected] do 31 lipca!

Pytania? Pracownicy Referatu ds. Komunikacji Społecznej, Medialnej i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Radomsku są do Waszej dyspozycji. Zadzwoń 44 685 89 78 lub napisz [email protected]

Więcej o:
jarmark powiatowy jarmark radomsko starostwo radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE