Zaproszenia na Monster Truck Show w Radomsku

Zaproszenia na Monster Truck Show w  Radomsku Fot. mat. organizatora

Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń. Grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci niezapomnianych chwil. Nie przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalina.

Parking Galerii Radomsko przy ul. Metalurgii w Radomsku. Kiedy? W piątek 21 kwietnia o godzinie 18.00.

Rozbrzmiewający ryk silników, widowiskowe kraksy i huczne okrzyki tłumu z pewnością zapadną Ci w pamięci! Dołącz do nas na tej niezwykłej imprezie na świeżym powietrzu, z muzyką, światłami i efektami pirotechnicznymi! Zarezerwuj swój czas i przygotuj się na niezapomniane wrażenia!

Przyjdź i zobacz: emocjonujące pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, przebijanie głową płonącej ściany będąc jednocześnie na masce BMW, jazdę na bocznych kołach samochodem/quadem, zaciekłą jazdę i demolkę ogromnym monster truckiem z pokaźną V8, Rajmund - kaskader, zabierze odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach, aby udowodnić, że ekstremalna jazda nie jest przeznaczona tylko dla mężczyzn. Ponadto, jedyny w Polsce dragstera i autorobota. To wszystko uzupełni całkiem nowy monster truck.

Przejazd monster truckiem na wyciągnięcie ręki. Dla najmłodszych fanów, na zakończenie pokazu, przejażdżka monster truckiem za darmo.

UWAGA! Bilety do nabycia bezpośrednio przed programem w kasach.

Więcej o:
monster truck pokaz monster truck show
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE