Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne

W ramach „Programu Profilaktyki Raka Piersi” Szpital Powiatowy w Radomsku zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.Jeśli jesteś kobietą w wieku od 50 do 69 roku życia, nie miałaś... ››

W ramach „Programu Profilaktyki Raka Piersi” Szpital Powiatowy w Radomsku zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.


Jeśli jesteś kobietą w wieku od 50 do 69 roku życia, nie miałaś wykonywanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy, otrzymałaś w ramach realizacji programu profilaktyki raka piersi w roku 2010 roku pisemne wezwanie do wykonania ponownego badania mammograficznego po  upływie 12 miesięcy, to jesteś odpowiednią osobą do której skierowane jest owo zaproszenie.


Szpital Powiatowy w Radomsku zaprasza do zgłaszania się na badania osobiście w rejestracji Zakładu Diagnostyki Obrazowej w budynku Szpitala przy ul. Jagiellońskiej 36, lub telefonicznie, pod nr 44 685 47 63.


Programem nie mogą być objęte kobiety, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.


Jak podkreśla dyrekcja szpitala, badania prowadzone są w komfortowych warunkach, w nowych pracowniach, na obecnie najnowocześniejszym sprzęcie podlegającym okresowym testom specjalistycznym oraz audytowi wewnętrznemu, co gwarantuje najwyższą wartość diagnostyczną prowadzonych badań.

 

Celem realizacji programu jest obniżenie wskaźnika umieralności z powodu raka piersi, oraz podniesienie poziomu wiedzy kobiet na temat profilaktyki raka sutka.

Więcej o:
rak pierś szpital kobieta zdrowie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE