Zapisy na 9. Kleszczów na Piatkę

Zapisy na 9. Kleszczów na Piatkę Fot. mat. organizatora

Trwają zapisy na bieg Kleszczów na Pięć! Co roku szybka trasa w Kleszczowie przyciąga na start, nie tylko amatorów biegania, ale również medalistów Mistrzostw Polski. Każdy ma ten sam cel! Nowy rekord życiowy. Na tegorocznej liście startowej jest już Tomasz Osmulski - multimedalista krajowych mistrzostw i zwycięzca Wings for Life. Swój start zapowiedziały Monika Kaczmarek oraz Sabina Jarząbek.

Dziewiąta edycja biegu Kleszczów na Piątkę odbędzie się 28 maja 2022 r.. Tradycyjnie zawodnicy rywalizować będą na szybkiej 5 km trasie. W programie zawodów nie zabraknie biegów dla dzieci. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.kleszczowna5.pl.

Wzorem ubiegłych edycji uczestnicy biegu na 5 km otrzymają pamiątkowe koszulki, na mecie medale, a w pakiecie startowym wejście do Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark, gdzie będzie można się zregenerować po szybkim biegu.

Najmłodsi uczestnicy rywalizować będą na kilku dystansach na bieżni Gminnego stadionu w Kleszczowie. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale, a najszybsi pamiątkowe statuetki.

Organizatorem biegu Kleszczów na 5 są LKS Omega Kleszczów, Solpark oraz Gmina Kleszczów. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.

Więcej o:
kleszczów zapisy na big kleszczów kleszczów na 5
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE