Zapełnij skarbonkę bezdomnych zwierząt! Wspomóż RTOnZ!

Zapełnij skarbonkę bezdomnych zwierząt! Wspomóż RTOnZ! Fot. facebook/ Koty z Radomska

Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami od ponad 20 lat pomaga potrzebującym zwierzakom. Teraz kocia arka prosi o pomoc. Do wygrania jest spora dotacja, jednak potrzebna jest jak największa ilość unikalnych wpłat.

Koniec roku to zawsze trudny czas dla tego typu organizacji. W trakcie działalności RTOnZ poddało zabiegom sterylizacji i kastracji ponad 1500 kotów i psów. Przeprowadzono leczenie około 1300 zwierząt z czego ponad 1200 trafiło do nowych domów. Niestety, rosnące ceny powodują, że kocie potrzeby znacznie przekraczają możliwości finansowe.

- Koszt wyżywienia i żwirku dla blisko 80 kotów, które przebywają w kociarni jest ogromny,  nie mówiąc już o kosztach weterynaryjnych. Ciężko decydować między leczeniem zwierząt a ich karmieniem. Nasza sytuacja jest trudna - mówi Andżelika Chodorek, prezes RTOnZ.

Teraz pojawiła się szansa na poprawę kondycji finansowej Kociej Arki.

Portal Ratujemy Zwierzaki ogłosił konkurs „Łap dotację na organizację!”, w którym można wygrać dotację na ratowanie zwierząt.

Zasady konkursu są proste. Należy założyć skarbonkę konkursową. Główna dotacja to 100 000 zł, 3 x 50 000 zł, 3 x 40 000 zł, 3 x 30 000 zł, 3 x 25 000 zł 3 x 10 000 zł, 3 x 5 000 zł.

O wygranej decyduje największa liczba unikalnych darczyńców, wspierających daną skarbonkę.

- Jak dotąd  nasza skarbona ma niewiele wpłat, a czasu pozostało mało. Wygrana w konkursie zapewniłaby nam stabilne funkcjonowanie i dalszą pomoc potrzebującym. Jesteśmy jedyną tego typu organizacją na terenie powiatu radomszczańskiego. Chcemy dalej pomagać, ale naszą barierą są kłopoty finansowe – dodaje prezes RTOnZ.

Jak pomóc Radomszczańskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami? Należy zasilić ich konkursową skarbonkę. Co istotne o wygranej w konkursie nie decyduje zebrana kwota, a ilość unikalnych wpłacających

– Dlatego ogromnie prosimy o wpłaty, nawet te symboliczne. Prosimy tez o jak największą ilość udostępnień. Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę zawalczyć o lepsze jutro dla naszych zwierzaków – apelują wolontariusze.

Link do skarbonki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pomoc-dla-zwierzakow-z-radomska?fbclid=IwAR2HuSWfiYpiKaI29Z_I_95qHGSH4TyyqRSq5d6xR-z51vDBmDlESPl2Fsg

Ogłoszenia podopiecznych do adopcji znajdują się na profilu RTOnZ na Faceboku (https://www.facebook.com/RTOZ.Radomsko). Kontakt w sprawie adopcji: 695 752 709

Więcej o:
radomsko radomszczańskie towarzystwo opieki nad zwierzętami rtonz zbiórka zwierzęta pomoc wsparcie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE