Zamknięty przejazd kolejowy

Jak informuje radomszczańskie starostwo, w związku z remontem przejazdu kolejowego przy skrzyżowaniu ul. Dobryszyckiej z Kolejową w miejscowości Blok Dobryszyce kierowcy jadący drogą z... ››

Jak informuje radomszczańskie starostwo, w związku z remontem przejazdu kolejowego przy skrzyżowaniu ul. Dobryszyckiej z Kolejową w miejscowości Blok Dobryszyce kierowcy jadący drogą z Dobryszyc do Radomska lub odwrotnie muszą się poruszać objazdami.Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury  planuje wymianę szyn w torze nr 1 i 2 linii Warszawa - Katowice na szlaku Gomunice - Radomsko. W związku z tym przejazd kolejowy skrzyżowany z drogą powiatową nr 3509E (ul. Dobryszycka w miejscowości Blok Dobroszyce) będzie zamknięty dla ruchu kołowego od godz. 8.00 dnia 18 października  do godz. 20.00 dnia 29 października.

 

Objazd z Dobryszyc do Radomska został poprowadzony drogą gminną na odcinku od drogi powiatowej nr 3509E do drogi powiatowej 3928E, dalej ul. Sucharskiego w Radomsku. Natomiast od Radomska do Dobryszyc można dojechać ul. Narutowicza, Kraszewskiego, Poprzeczną i Sucharskiego w Radomsku.

Więcej o:
objazd remont powiat
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE