Zakończono kilka inwestycji w gminie Wielgomłyny

Zakończono kilka inwestycji w gminie Wielgomłyny Fot. UG Wielgomłyny

Wyremontowano pokrycie zadaszenia nad tarasem widokowym w budynku GOKiS w Wielgomłynach – filia w Zagórzu. Oczyszczono także staw w miejscowości Trzebce.

Ze względu na szkodę jaką wyrządził silny podmuch wiatru i ulewny deszcz, wyremontowano zadaszenie nad tarasem widokowym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wielgomłynach – Filia w Zagórzu. Całkowity koszt wykonania remontu to kwota ponad 12,5 tys. zł, przy czym kwotę 11 490 zł wypłaciło nam Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Pozostałe koszty w wysokości 1 107 zł zostały sfinansowane z budżetu GOKiS w Wielgomłynach. Całość inwestycji wiązała się z zakupem materiałów na pokrycie dachowe, do remontu zalanego sufitu oraz wykonania parapetów oraz wykonaniem usługi.

Druga z zakończonych robót to oczyszczanie stawu. W ramach funduszu sołeckiego Zakład Komunalny przy Urzędzie Gminy w Wielgomłynach wykonał usługę oczyszczania stawu w miejscowości Trzebce. Prace trwały około dwóch tygodni. Zadanie zostało zrealizowane w porozumieniu sołectw Trzebce i Perzyny na łączną kwotę bez mała 30 tys. zł.

Źródło: UG Wielgomłyny

Więcej o:
wielgomłyny powiat radomszczański wielgomłyny inwestycje wielgomłyny
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE