Zakończenie roku w Klubie Młodziaka. Zdjęcia

Przedstawieniem "Czerwony kapturek" zakończył pracę w roku szkolnym 2012/13 Klub Młodziaka.

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami w szkołach i przedszkolach odbywają się zakończenia roku szkolnego 2012/2013. W piątek 28 czerwca, również w Klubie Młodziaka dzieci, które uczęszczały do świetlicy miały swoje uroczyste zakończenie.
Zakończenie roku w Klubie Młodziaka
Z tej okazji dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały przedstawienie, pt. "Czerwony Kapturek". Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień (już od kilku tygodni trwały przygotowania: nauka roli, tworzenie dekoracji i strojów dla występujących w przedstawieniu dzieci), z przejęciem wcieliły się w swoje role i odtworzyły historię Czerwonego Kapturka.

Przybyli na uroczystość rodzice czekali  na występ swoich pociech, m.in. dlatego, że dla niektórych dzieci był to pierwszy występ. Wszyscy z dumą i wzruszeniem podziwiali małych aktorów, a na koniec nagrodzili ich gromkimi brawami.

Po przedstawieniu na dzieci czekała niespodzianka - dyplomy za udział w zajęciach prowadzonych w Klubie, a także teczki, w których znalazły się prace plastyczne jakie wykonały na zajęciach.

Był to dzień pełen wrażeń, dla niektórych dzieci szczególny - bo ostatnie spotkanie w Klubie, ponieważ od września rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem.

Przyszłym przedszkolakom życzymy sukcesów w przedszkolu i szkole oraz miłych wspomnień z Klubu Młodziaka, a także wspaniałych, bezpiecznych, pełnych przygód i słońca wakacji.

Więcej o:
owr ośrodek wspierania rodziny owr radomsko świetlica klub młodziaka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE