Zagrają w badmintona

Zagrają w badmintona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku zaprasza do udziału w pierwszej edycji Jesiennych Mistrzostw Radomska w Badmintonie.

Impreza odbędzie się 12 listopada (start godz.15.00) w Hali Sportowej PSP nr 6, przy ul. Świętej Jadwigi Królowej. Jako cele organizatorzy postawili na popularyzację badmintona jako wszechstronnie rozwijającej dyscypliny sportowej i rekreacyjnej oraz wyłonienie najlepszych badmintonistów.

W turnieju może wziąć udział każdy, kto w dniu zawodów wpisze się na listę uczestników turnieju, przed jego rozpoczęciem o godzinie 15.00 i potwierdzi swój dobry stan zdrowia stosownym oświadczeniem. Udział osób niepełnoletnich w zawodach muszą potwierdzić pisemnie ich opiekunowie prawni.

Rakietki, lotki oraz organizację 3 kortów do badmintona zapewnia MOSiR Radomsko. Zwycięzcy zawodów w poszczególnych kategoriach otrzymają statuetki Mistrzów Radomska w Badmintonie. Pozostali zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Udział w zawodach jest bezpłatny. Zawodnicy rywalizować będą w następujących kategoriach: singiel kobiet; singiel mężczyzn, debel mężczyzn oraz mixt open.

Więcej o:
badminton mistrzostwa mosir mosir radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE